ZESPÓŁ SZKÓŁ W GOZDZIE
strona głównanapisz do nas

Województwo Dolnośląskie


1
ZSP Nr 1 Wrocław
ul. Ignuta 28. 
54 - 152 Wrocław
tel. (0-71) 373-88-88


2
SP Nr 3 Strzegom
ul.  Jeleniogórska 19
58 –150 Strzegom
tel. (0-74) 649-19-30


3
SP Nr 6 Świebodzice
ul. Ciernie 30
58-160 Świebodzice
tel.(0-74) 854-03-01


4
SP Nr 4 Świdnica
ul. Marcinkowskiego 4
58 –105 Świdnica
tel.(0-74) 852-2366


5
SP Nr 1 Żarów
ul. 1 Maja 2
58 –130 Żarów
tel.(0-74) 858-04-82


6
SP Siciny
56 –203 Siciny
(0-65) 543-51-94


7
SP Nr 6 Legnica
ul. Piłsudskiego 3,
59 –220 Legnica
tel. (0-76) 854-69-32


8
SP Kościelec
59 –223 Krotoszyce
tel. (0-76) 850-64-72


9
SP Twardocice
59- 524 Pielgrzymka
tel.(0-76) 87-50-82


10
SP Jaczów
67- 200 Głogów
tel.(0-76) 831-22-50

11
SP Nr 4 Jawor
ul. Starojaworska 82,
59 –400 Jawor
tel.(0-76) 870-47-30


12
SP Siedlc
59- 300 Lubin
tel. (0-76) 844-93-01


13
SP Raciborowice
59- 720 Raciborowice Dln.
tel.(0-76) 818-93-74

14
SP Nr 2 Ziębice
ul. Gliwicka 6
57- 220 Ziębice
tel.(0-74) 819-15-76

15
SP Siekierczyn
59- 818 Siekierczyn
tel. (0-75) 722-17-28


16
SP Prusice
ul. Żmigrodzka 43,
55-110 Prusice
tel.(0-71)  312-62-11


17
Zespół Szkół Roztok
58 -173 Roztoka
tel. (0-74) 850-91-93


18
SP Mojęcice
56-100 Wołów
tel. (0-71) 389-64-23


19
Gimnazjum Wąsosz
ul. Zacisze 10
56-210 Wąsosz
tel.(0-65) 543-78-51


20
ZSO Nowa Ruda
Os. Piastowskie 17,
57-400 Nowa Ruda
tel.(0-74) 872-25-77

 

Województwo Kujawsko – Pomorskie


21
SP Nr 37 Bydgoszcz
ul. Gdańska 122
85-008 Bydgoszcz
tel.(0-52) 322-53-45
www.sp37.bydgoszcz.pl


22
SP Ne 1 Brodnica
ul.3 Maja 2
87-300 Brodnica


23
SP Nr 7 Włocławek
ul. Gniazdowskiego 7
87-810 Włocławek
tel. (0-54) 234-14-21


24
SP Książki
87-220 Książki
tel.  (0-56) 688-81-51

 


Województwo Lubelskie

25
SP Nr 10 Lublin
ul. Kalinowszczyzna 70,
20-201Lublin
tel. (0-81) 747-28-46
www.sp10.lublin.pl


26
SP Nr 38 Lublin
ul. Wołodyjowskiego 13
20-627 Lublin
tel.(0-81) 525-22-84


27
SP Abramów
21-140 Abramów
tel.(0-81) 852-50-46


28
Gimn. Nr 2 Lubartów
ul. Lubelska 68
21-100 Lubartów
tel. (0-81) 855-30-57


29
SP Talczyn
21-314 Kock
tel.(0-81) 851-51-14


30
SP Nr 11.Puławy
ul. Legionu
21-100 Puławy
tel.(0-81) 887-12-02


31
SP Siedliszcze
22-130 Siedliszcze
tel. (0-82) 569-22-13


32
SP Nr 7 Biala Podl.
ul. Langiewicza 44 ,
21-500 Biala Podl
tel.(0-83) 343-49-66


33
SP Sławacinek St.
21-500 Biała Podlaska
tel. (0-83) 343-68-04


34
SP Juliopol
21-220 Siemień
tel. (0-83) 354-78-11

35
SP Nr 2 Zamość
ul. Lwowska 19
22-400 Zamość
tel.(0-84) 638-65-66
www.spzam.cor.pl


36
SP Nr 1 Szczebrzeszyn
22-460 Szczebrzeszyn
tel.(0-84) 682-10-32


37
SP Komarów
22-620 Komarów
tel.(0-84) 615-31-43


38
ZS Grabowiec
22-560 Grabowiec
tel.(0-84) 651-24-17
www.grabowiec.edu.pl


39
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Gozdzie
08-454 Kłoczew
tel. (0-25) 755-08-34


40
Zespół Szkół Okrzeja
21-480 Okrzeja
tel.(0-25) 755-09-34


41
SP Wola Okrzejska
21-480 Okrzeja
tel.(0-25) 755-07-39


42
Zespół Szkół – Szyszki
21-440 Jedlanka
tel.(0-25) 796-18-90


43
SP Zarzec Łuk.
21-420 Szaniawy
tel.(0-25) 796-30-49


44
OSW Baczków
21-427 Ciechomin
tel.(0-25) 629-09-62


45
Zespół Szkół  Z. Nr 1,
al. Kościuszki 10
21-400 Łuków
tel. (0-25) 798-29-50


46
SP Podzamcze
21-027 Mełgiew
tel.(0-81) 504-93-33
47
SP Skrudki
24-103 Żyrzyn
tel.(0-81) 865-99-70


48
SP. Ośrod. Szk.-Wych. Świdnik
ul. Norwida 4,
21-040 Świdnik
tel.(0-81) 468-89-79


49
SP Hałasy
21-350 Międzyrzec Podl.
tel.(0-83) 373-30-15


50
SP Nr 5 Kraśnik
23 -200 Kraśnik
tel.(0-81) 825-66-19


51
SP Żmudź
22- 114 Żmudź
tel.(0-82) 568-01-18


52
Zespół Szkół w Końskowoli
24 -130 Końskowola
tel.(0-81) 881-67-44


53
SP Kowala
24-320 Poniatowa
tel. (0-81) 820-10-09
www.sp-kowala.republika.pl


53
Zespół Szkół Pub.
21- 411 Wojcieszków
tel.(0-25) 755-41-05


54
Zespół Szkół Grabów
08- 503 Nowodwór
tel.(0-81) 723-46-77


55
SP Adamów
ul. Szkolna 4a
21-412 Adamów
www.spadamow.scholaris.pl

 


Województwo Lubuskie


56
SP Nr 4 Gorzów
ul. Kobylogór,
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.(0-95) 723-96-21


57
SP Jasień
ul. Konopnickiej 10,
68-320 Jasień
tel.(0-68) 371-09-30


58
SP Nr 3 Żary
ul. 9 Maja 8
68-200 Żary
tel.(0-68) 374-38-45
www.sp3-zary.pl


59
Zespół Szkół Drezdenko
ul. Portowa
66-530 Drezdenko
tel.(0-95) 762-09-52


60
Gimn. Nr 6 Zielona Góra,
65- 031 Zielona Góra
tel.(0-68) 320-22-17


61
Zespół Szkół Nr 6 Nowe Miasteczko
pl. Strzelec
67- 124 Nowe Miasteczko
tel.(0-68) 388-82-13


62
LO Świebodzin
Park Chopina 3
66-200 Świebodzin
tel.(0-68) 382-30-29

 

 

Województwo Łódzkie

63
SP Nr 71 Łódź
ul. Rojna 58
91-134 Łódź
tel.(0-42) 652-75-90


64
SP Wiśniowa Góra
95-422 Wiśniowa Góra
tel.(0-42) 213-23-71


65
SP Słowik
95-110 Zgierz
tel.(0-42) 717-02-36


66
SP Nr 1 Skierniewice
ul. Sienkiewicza 14,
96-100 Skierniewice
tel.(0-46) 833-34-33
www.sp1.skierniewice.com.pl


67
SP Nr 9 Radomsko
ul. Rolna 65,
97-500 Radomsko
tel.(0-44) 683-58-80


68
SP Żytno
97-532 Żytno
tel.(0-34) 327-70-24


69
SP Nr 3 Opoczno
ul. Armii Krajowej 1
26-300 Opoczno
tel. (0-44) 755-28-88


70
SP Miedzna Drew.
26-307 Miedzna
tel.(0-44) 758-14-17


71
SP Nr 11 Piotrków Tryb.
ul. Schmidta 3
97-300 Piotrków Tryb.
tel.(0-44) 646-45-65


72
SP Gorzkowice
97-350 Gorzkowice
tel.(0-44) 681-80-04


73
SP Wola Kamocka
97- 306 Grabice
tel.(0-44) 616-11-10


74
SP Nr 4 Zelów
ul. Żeromskiego 21
97-425 Zelów
tel.(0-44) 634-11-32


75
Gimn. Rasy
97-403 Drużbice
tel.(0-44) 631-12-35


76
Gimn. Nr 1 Łowicz
Al. Sienkiewicza 62,
99-400 Łowicz
tel.(0-46) 837-42-45


77
Gimn. Kiernozia
ul. Ogrodowa 49,,
99- 412 Kiernozia
tel.(0-46) 838-35-72


78
LO Koluszki
ul.Kościuszki 16 ,
97-140 Koluszki,
tel.(0-42) 714-14-89

79
LO Pajęczno
ul. Sienkiewicza
96-600 Pajęczno


80
SP Węglewice
98- 405 Galewice
tel.(0-62) 784-39-06

 



Województwo Małopolskie


81
Gimn.Nr. 34 Kraków
ul. Potiebni 7
30-537 Kraków
tel.(0-12) 656-07-22


82
SP Nr 36 Kraków
ul. Mazowiecka 70 ,
30-019 Kraków
tel.(0-12) 633-62-24
www.sp36.pl


83
SP Nr 98 Kraków
ul. Na Stoku 52,
31-708 Kraków
tel.(012) 645-26-63


84
Gimn. Nr 74 Kraków
ul. Na Stoku 52
31-708 Kraków
tel.(0-12) 645-26-63


85
ZSI-Nr 6 Kraków
ul. Na Stoku 52,
31-708 Kraków
tel.(0-12) 645-26-63


86
SP Cianowice
32-043 Skała
tel.(0-12) 389-16-80


87
SP Nr 2 Krzeszowice
ul. Szkolna 7
32-065 Krzeszowice
tel (0-12) 282-00-61


88
SP Niegoszowice
32-064 Rudawa


89
SP Bogucice
32-711 Bogucice
tel. (0-14) 685-98-30


90
SP Dziewin
32-008 Dziewin
tel.(0-14) 281-71-27


91
SP Brodła
32-566 Alwernia
tel.(0-12) 283-13-75


92
SP Jastrzębie
34-606 Jastrzębie
tel.(0-18) 333-52-54


93
SP Nr 1 Mszana Dol.
ul. Sienkiewicza 2
34-230 Mszana Dolna
tel.(0-18) 331-01-01


94
SP Nr 2 Przyszowa
34-604 Przyszowa
tel.(0-18) 333-60-16


95
SP Wola Skrzydlańska
34-625 Skrzydlna
tel.(0-18) 333-10-35


96
SP Zalesie
34-608 Kamienica
tel.(0-18) 332-30-40


97
SP Krzczonów
32-435 Krzczonów
tel.(0-12) 274-70-82


98
SP Laskowa
32-640 Laskowa,
tel. (0-33) 841-21-92


99
SP Nr 1 Maków Podh.
ul. Wolności 53
34-220 Maków Podh.
tel. (0-33) 877-16-16
www.zsmakow.scholaris.pl


100
SP Nr 1 Miechów
ul. Konopnickiej 13,
32-200 Miechów
tel.(0-41) 383-12-59


101
SP Nr 1 Szczawnica
ul. Park Dolny 1,
34-460 Szczawnica
tel.(0-18) 262-26-01


102
SP Nr 12 Tarnów
ul. Błotna 2,
33-100 Tarnów
tel.(0-14) 621-75-11


103
SP Nr 1 Wolbrom
ul. Mariacka 28,
32-340 Wolbrom
tel.(0-32) 644-10-69


104
SP Gorenice
ul. Krakowska 51
32-327 Gorenice
tel.(0-32) 642-71-56


105
SP Nr 5 Andrychów
ul. Lenartowicza
34-120 Andrychów
tel.(0-33) 875-37-04


106
SP Mniszów
32-120 Mniszów
tel. (012) 386-10-86


107
Gimn. Nr 3 Nowy Sącz
ul. Król Jadwigi 29
33-300 Nowy Sącz
tel.(0-18) 442-38-69


108
LO Bobowa
38-350 Bobowa
tel.(0-14) 351-18-11

 



Województwo Mazowieckie


109
SP Nr 127 Warszawa
ul. Kowieńska 12/20,
03-438 Warszawa
tel. (0-22) 619-30-88


110
SP Nr 289 Warszawa
ul. Broniewskiego 99A,
01-876 Warszawa
tel. (0-22) 663-67-73
www.sp289-prr.pl


111
SP Stare Babice
05-880 Stare Babice
tel.(0-22) 722-96-53


112
SP Nr 6 Pruszków
ul. Lipowa 31,
05-800 Pruszków
tel. (0-22) 758-79-44
www.sp6.pruszkow.pl


113
SP Nr 1 Grodzisk Maz.
ul. Bartoka 13,
05-825 Grodzisk Maz.
tel.(0-22) 755-51-43


114
SP Nr 7 Żyrardów
ul. Roosevelta
96-300 Żyrardów
tel.(0-46) 855-35-11


115
Zespół Szkół Nr 2 Przasnysz
ul.Kilińskiego1
06-300 Przasnysz
tel. (0-29) 752-23-17


116
Zespół Szkół Łyse
07-437 Łyse
tel.(0-29) 772-50-01


117
SP Nr 9. Siedlce
ul. Graniczna 1,
08-110 Siedlce
tel.(0-25) 644-29-03


118
SP Kamionna
07-131 Kamionna
tel.(0-25) 792-71-92


119
SP Grębków
07-110 Grębków
tel. (0-25) 793-03-74


120
SP Korytnica Węgr.
07-120 Korytnica Węgr.
tel.(0-25) 661-22-27


121
SP Siennica
ul.Latowicka 16
05-532 Siennica
tel.(0-25) 757-22-79
www.psp.siennica.pl


122
SP Stanisławów
05-304 Stanisławów
tel.(0-25) 757-50-79


123
SP Nr 6. Mińsk Maz.
ul. Sosnkowskiego 1 ,
05- 300 Mińsk Maz.
tel.(0-25) 759-35-08


124
SP Radomyśl
08-112 Wiśniew
tel.(0-25) 641-73-85


125
SP Pilawa
08-440 Pilawa
tel.(0-25) 685-61-01


126
SP Sobolew
08-460 Sobolew
tel.(0-25) 682-56-79


127
SP Kębłów
08-430 Żelechów
tel.(0-25) 629-07-41


128
SP Nr 9 Radom
ul. Sandomierska 19
26-600 Radom
tel.(0-48) 366-68-22

129
Zespół Szkół P.- Jeruzal
05-317 Jeruzal
tel.(0-25) 752-32-79


130
Gim. Publ. Dobre
ul. Szkolna 3
05-307 Dobre,
tel. (0-25) 7571010


131
Gim. Sterdyń
08-320 Sterdyń


132
LO Szydłowiec
ul. Zamkowa 1,
26-500 Szydłowiec
tel.(0-48) 617-00-06


133
XII LO Warszawa
ul. Sienna 53,
00-820 Warszawa
tel.(0-22) 620-82-60


134
LO Płońsk,
ul. Płocka 56
09-100 Płońsk
tel.(0-23) 662-21-45


135
Kat. LO Salezjańskie Sokołów Podl.
ul. ks. Bosco
08-300 Sokołów Podl.
tel.(0-25) 787-79-84

 

Woj. Opolskie

136
SP Nr 10 Opole
ul. Wróblewskiego 7
45-739 Opole
tel.(0-77) 474-40-80


137
SP Nr 2 Głogówek
ul. Sobieskiego 6,
48-250 Głogówek


138
SP Gołuszowice
48-151 Gołuszowice


139
SP Gorażdże
46-077 Gorazdże
tel.(0-77)


140
LO Kędzierzyn- K.
ul. Piramow. 36
47-200 Kędz.- Koźle
tel.(0-77)


141
PSP Dobiercice
46-220 Byczyna
tel.(0-77) 413-15-87


142
SP Nr 2 Wołczyn
ul. Sienkiewicza,
46-250 Wołczyn
tel.(0-77) 418-84-04

 



Województwo Podkarpackie


143
SP Nr 3 Rzeszów
ul. Hoffmanowej
35 -016 Rzeszów
tel.(0-17) 748-20-30
www.sp3.resman.pl


144
SP Nienadówka
36-420 Nienadówka
tel.(0-17) 772-97-53


145
SP Nr 12 Mielec
ul. Rzochowska
39-300 Mielec
tel.(0-17) 582-81-05


146
SP Nr 1 Kolbuszowa
ul. Kościuszki
36-100 Kolbuszowa
tel.(0-17) 227-19-50


147
SP Nr 2 Nowa Dęba
ul. Leśna 40,
39-460 Nowa Dęba
tel.(0-15) 846-25-52


148
SP Nr 1. Przemyśl
ul. Sienkiewicza 3
37-700 Przemyśl
tel. (0-10) 678-91-51


149
SP Budy Łańuc
37-114 Białobrzegi
tel.(0-17) 224-53-29


150
SP Stańkowa
38-711 Ropieńka
tel.(0-13) 460-11-21


151
SP Swiecany
38-244 Swiecany
tel.(0-13) 449-50-29


152
SP Tyniowice
37-565 Rozwienica
tel. (0-16) 628-80-04


153
SP Wielkie Oczy
37-627 Wielkie Oczy
tel.(0-16) 631-01-25


154
LO Nr 1 Łańcut
ul. Mickiewicza 3
37-100 Łańcut
tel.(0-17) 225-29-61

 

 


Województwo Podlaskie


155
SP Nr 13 Białystok
ul. Ciepła 32
15-472 Białystok
tel.(0-85) 675-21-34
www.bialystokonline.pl


156
SP Choroszcz
16- 070 Choroszcz
tel. (0-85) 719-14-00


157
SP Nr 6 Hajnówka
ul. Nowowarszawska
17- 200 Hajnówka


158
SP Grodzisk
17- 315 Grodzisk


159
SP Nr 2 Kolno
ul. Sobieskiego 29
18- 500 Kolno
tel.(0-86) 278-23-36


160
SP Rutka – Tartak
16- 406 Rutka


161
SP Rajgród
ul. Szkolna
19-202 Rajgród
tel.(0-86) 272-14-78


162
SP Wąsosz
19- 222 Wąsosz
tel.(0-86) 273-11-54


163
SP Grajewo
ul. Konstytucji 3 Maja
19- 203 Grajewo
tel. (0-86) 272-50-78

 

 

Województwo Pomorskie


164
SP Cedry Wielkie
83 -020 Cedry Wielkie
tel.(0-58) 683-61-28


165
SP Giemlice
83- 022 Suchy Dąb
tel.(0-58) 692-61-44


166
SP Nr 1 Słupsk
ul. Lutosławskiego 23,
76- 200 Słupsk
tel.(0-59) 842-55-01


167
SP Głobin
76- 200 Słupsk
tel.(0-59) 847-10-50
www.spglobino.akcja.pl


168
SP Rudno
83- 121 Rudno
tel.(0-58) 536-11-07


169
SP Sadlinki
ul. Grudziądzka 14A
82- 522 Sadlinki
tel.(0-55) 275-75-94
ww.zssadlinki.pl


170
SP Nr 1 Starogard Gd.
ul. Zblewska 18
83-200 Starogard Gd.
tel. (0-58) 562-96-09


171
LO Malbork
ul. 17 Marca 6
82-200 Malbork
tel.(0-55) 272-24-22


172
ZS Bud.i Odz. Tczew
ul. Bałdowska 19
83-110 Tczew
tel.(0-58) 531-05-66

 

 

Województwo Śląskie


173
SP Nr 5 / Specj./ Będzin
ul. Krakowska 14
42- 500 Będzin
tel.(0-32) 267-44-68


174
SP Nr 7 Bielsko – Biała
ul. Jutrzenki 13
43- 300 Bielsko – Biała
tel.(0-33) 814-11-19


175
SP Czaniec
43 -354 Czaniec
tel.(0-33) 810-91-04
www.czaniec-szkola.pl


176
SP Hecznarowice
43- 330 Wilamowice
tel.(0-33) 845-73-35


177
SP Nr 3 Szczyrk
ul. Górska 104
43- 370 Szczyrk
tel.(0-33) 817-86-75


178
SP Nr 5 Dąbrowa G.
ul.Strzemieszycka 390
42- 530 Dąbrowa G.
tel.(0-32) 264-50-45


179
SP Nr 9 Jaworzno
ul.Batorego 48
43- 602 Jaworzno
tel. (0-32) 617-73-52


180
SP Nr 7 Gardawice
ul.Uczniowska 1
43- 186 Orzesze
tel, (0-32) 221-50-60


181
SP Nr 31 Katowice
ul. Marcinkowskiego 17
40- 232 Katowice
tel.(0-32) 255-42-30
www.sp31sienkiewicz.republika.pl


182
SP Nr 13 Mysłowice
ul.kard. A. Hlonda 14
41- 412 Mysłowice
tel.(0-32) 222-36-23


183
SP Nr 3 Świętochłowice
ul.Chopina
41- 600 Świętochłowice
tel.(0-32) 245-38-35
www.bip.swietochlowice.pl


184
SP Nr 9 Wodzisław Śląski
ul.A. Ludowej 11
44 -304 Wodzisław
tel.(0-32) 456-95-62
www.sp9.edu.pl


185
SP Nr 9 Żory
ul.Rybnicka 226
44- 240 Żory
tel.(0-32) 434-37-73


186
SP Jeleśnia, ul.Rynek 11
34- 340 Jeleśnia
tel.(0-33) 863-61-16


187
SP Nr 14 Częstochowa
ul.Waszyngtona
42- 200 Częstochowa
tel.(0-34) 324-59-17


188
SP Rzęrzeszyce
97- 554 Rzerzęszyce
tel.(0-34) 328-12-42


189
SP Nr 2 Kamienica Polska
ul.Adama Ferentsa 12A,
42- 260 Kamienica Polska
tel.(0-34) 327-33-04
www.sp2kampol.republika.pl


190
SP Libidza
42- 125 Kamyk
tel. (0-34) 318-33-93


191
SP Żelisławice
ul.Przyszłości 9
42- 270 Żelisławice
tel.(0-32) 674-17-50


192
SP Nr 5 Myszków
ul.Sikorskiego 20 a,
42- 300 Myszków
tel.(0-34) 313-20-01


193
SP Nr 37 Sosnowiec
ul.Skwerowa 21,
41-200 Sosnowiec
tel.(0-32) 294-81-42


194
Gimn. Nr 7 Sosnowiec
ul.Białostocka 17,
21-200 Sosnowiec,


tel.
195
IX LO Katowice
ul.Krzywoustego 9,
40-870 Katowice
tel.(0-32) 254-12-58

196
IV LO Częstochowa
Al. NMP 5
42-200 Częstochowa
tel.(0-34) 324-16-14

 

 

Woj. Świętokrzyskie


197
SP Nr 31 Kielce
ul. Krzemionkowa 1
25-705 Kielce
tel.(0-41) 366-33-24


198
SP Konieczno
29-107 Konieczno


199
SP Łosień
26-065 Piekoszów
tel.(0-41) 353-31-35


200
SP Oblęgorek
26-067 Strawczyn
tel.(0-41) 303-04-29


201
SP Promnik
26-067 Strawczyn
tel. (0-41) 303-80-58


202
SP Nr 7 Ostrowiec
Św. Os. PółAnki
27-400 Ostrowiec
tel. (0-47)


203
SP Tuczępy
28-142 Tuczępy
tel.(0-41) 353-31-42


204
SP Nr 3 Skarżysko- Kam
ul.Sportowa
26-110 Skarżysko- Kam.
tel.(0-41) 253-20-74


205
Gimn.Nr 3 Starachowice
ul. Leśna 2,
27-206 Starachowice
tel. (0-41) 274-17-37


206
ZSO Suchedniów
26-030 Suchedniów
tel.(0-41) 254-32-53


207
LO Nr 8 Kielce
ul.Krzemionkowa 1
25-705 Kielce

 

 

Woj. Warmińsko- Mazurskie


208
SP Nr 4 Elbląg
ul. Mickiewicza,
82-300 Elbląg
tel.(0-55) 233-61-25


209
SP Nr 3 Ełk
ul.Grodzieńska 1
19-300 Ełk
tel.(0-87) 610-42-60
www.sp3.elk.edu.pl


210
SP Dłutowo
13-203 Dłutowo


211
SP Nr1 Olecko
ul.Kościuszki 20
19-400 Olecko
tel.(0-87) 523-04-97
www.spolecko.edu.pl


212
SP Nr 2 Pisz
ul. Gizewiusza 10
12-200 Pisz


213
SP Nr 1 Szczytno
ul.Kasprowicza
12-100 Szczytno


tel.(0-89)
214
SP  Kisielice
14-220 Kisielice


215
SP Nr 6 Giżycko
ul. Pionierska 13,
11-500 Giżycko
tel.(0-87)  

 

 

Województwo Wielkopolskie


216
Gimn.42 Poznań
ul. Jerzego 6/10,
61-546 Poznań
tel.(0-61) 833-38-61


217
SP Nr 44 Poznań
ul.Taczanowskiego 18,
60-147 Poznań
tel.(0-61) 861-08-62


218
SP Nr.2 Murowana Goślina
62-095 Murowana Goślina
tel.(0-61) 812-29-77


219
SP Nr 6 Gniezno
ul.Żwirki i Wigury
62-210 Gniezno
tel.(0-61) 426-13-25


220
SP Łomnica
64-900 Trzcianka
tel.(0-67) 216-42-20


221
SP Strzelce
64-800 Chodzież
tel.(0-67) 282-62-56


222
SP Nr 6 Kalisz
ul.Chełmska 18
62-800 Kalisz
tel.(0-62) 767-02-29


223
SPRzgów
62-586 Rzgów
tel.(0-63) 241-90-17


224
SP Skulsk
62-560 Skulsk
tel.(0-63) 268-20-94


225
SP Wąsosze
62-562 Piotrkowice
tel.(0-63) 270-61-91


226
SP Nr 5 Leszno
ul. Gronowska 45
64-100 Leszno
tel.(0-65) 520-40-10


227
SP Nr 1 Ostrzeszów
63-500 Ostrzeszów
tel. (0-62) 732-06-47


228
SP Wólka
62-421 Strzałkowo
tel.90-63) 275-91-18

229
SP Dobra
62-730 Dobra
tel.(0-63) 288-72-60

230
SP Nr 1 Turek
ul.3 Maja 29
62-700 Turek
tel.(0-63) 278-47-90


231
Gim.Nr2 Rąbczyn
62-106 Wągrowiec
tel. (0-67) 261-62-11


232
SP Nr 1 Czarnków
ul.Wroniecka 30
64-700 Czarnków
tel. (0-67) 255-27-31
www.jedynka.czarnkow.pl


233
SP Ponętów Górn
62-641 Olszówka
tel.(0-63) 273-90-04


234
LO Września, ul.Witkowska 1
62-300 Września
tel.(0-61) 436-02-30


235
LO Sompolno
ul.Gimnazjalna 1,
62-610 Sompolno
tel.(0-63) 271-40-23

 



Województwo Zachodnio –Pomorskie


236
SP Nr 5 Szczecin
ul.Jadwigi 29
70-262 Szczecin
tel.(0-91) 433-30-07


237
ZSP Nr2 d.7 Świnoujście
ul.Kościuszki
72-600 Świniuojście
tel.(0-91) 321-34-65


238
SP Nr 2 Goleniów
ul. Szarych Szeregów 14
72-100 Goleniów
tel. (0-91) 418-21-37
www.goleniow.pl


239
ZSP Bobolice
ul. Szkolna 1
78-430 Bobolice
tel.(0-94) 318-73-15


240
SP Nr 4 Barlinek
ul. Kombatantów
74-320 Barlinek
tel.(0-95) 746-10-22


241
LO Kołobrzeg
ul. 1 Maja 47
78-100 Kołobrzeg
tel.(0-94) 352-32-64

 

Naszym celem jest stworzenie aktualnej listy szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza, dlatego prosimy wszystkie szkoły noszące imię Henryka Sienkiewicza o kontakt. Do utworzenia tej listy skorzystano z własnych materiałów , wykazu szkół noszących imię H. Sienkiewicza zamieszczonych na stronie www.muzeumsienkiewicza.pl  oraz adresów stron internetowych. W razie ewentualnych zmian w danych szkoły lub pomyłek prosimy o kontakt : bozena.lipiec@onet.eu lub szkolagozd@op.pl.