ZESPÓŁ SZKÓŁ W GOZDZIE

W dniu 8 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Gozdzie odbył się VIII Bal Abiturientów.

Spotkaniom tym zawsze towarzyszy podniosły nastrój i uroczysta atmosfera. Na wstępie Pani Dyrektor Beata Pieńkosz powitała przybyłych gości i oficjalnie otworzyła uroczystość słowami: „Poloneza czas zacząć".

Polonez odtańczony przez uczniów wzbudził wielki zachwyt i aplauz publiczności. Tajniki staropolskiego tańca wraz z gimnazjalistami zgłębiła pani Agnieszka Piszcz.

W rytmie ostatnich dźwięków tańca uczniowie zebrali czerwone róże i w dowód wdzięczności wręczyli je wychowawczyni klasy III g - Magdalenie Szpadzik. Następnie klasa III przedstawiła przygotowaną przez nich część artystyczną. Były podziękowania, chwila wzruszenia, ale także uśmiechu, szczególnie dzięki przygotowanej prezentacji o każdym uczniu tej  klasy. Następnie odbył sie uroczysty obiad i sesja zdjęciowa w szkolnym ogrodzie. Rodzice gimnazjalistów zadbali o to, by na stołach niczego nie brakowało. O godzinnie 18  rozpoczęła się zabawa taneczna przy zespole EvER. Młodzież nie schodziła z parkietu. Zaproszeni goście również dobrze się bawili.

W trakcie tańców przyszedł czas na podziękowania dla rodziców i wspólny taniec przy dedykowanej im piosence „ To dzięki Wam".. Wspólna zabawa potrwała do północy .

            Uczniowie klasy III dziękują zespołowi EVER i wszystkim przybyłym gościom za wspólną zabawę.